Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Par mums

Kompānijai Realityplus ir liela pieredze logu un durvju projektēšanas un uzstādīšanas jomā. No 2014.g. mēs sākām attīstīt bezrāmju iestiklošanas projektus. Tās ir stikla margas, kāpnes, biroju stikla bezrāmju starpsienas, durvis u.t.t. 

No vienas puses, stikls piešķir objektam dārgu un stilīgu izskatu, bet no otras puses tas padara telpu maksimāli atvērtu un gaisīgu. Stikla konstrukcijas katru gadu kļūst aizvien pieprasītākas un populārākas.

Mēs piedāvājam bezmaksas pieredzējuša menedžera-projektētāja konsultāciju, kurš palīdzēs Jums izvēlēties pareizu risinājumu, ieteiks, kā saglabāt estētisku izskatu, nezaudējot objekta praktiskumu.

Mums ir kvalificētu montāžnieku brigāde, kas veic rūdīta stikla uzstādīšanu. Mums ir liela un veiksmīga pieredze sarežģītu un augstām prasībām atbilstošu projektu īstenošanā.

Turklāt mēs veicam hidroizolācijas, remonta un flīžu ieklāšanas darbus sadarbībā ar vācu būvniecības ķīmijas ražotāju SCHOMBURG. Tādu konstrukciju hidroizolācija kā pagrabi, pamati, balkoni un terases, prasa īpaši rūpīgu pieeju. Mūsu kvalificētie speciālisti veiks konsultāciju un izpildīs darbus saskaņā ar augstiem kvalitātes standartiem.

Kopīgot:

Mūsu partneri