Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Stikla durvis

Mūsdienu pasaulē durvis vairs netiek uzskatītas par garlaicīgu un vienkāršu dzīvokļa vai biroja interjera elementu. Mūsdienās durvis var kalpot kā dekorējošs elements interjerā.

Stikla durvis - Mūsu objekti

Aizvien populārākas kļūst durvis no rūdītā stikla, tās var būt visas no stikla vai arī alumīnija profīlā, ar matētu vai caurspīdīgu stiklu, ar rotājumu uz tā vai arī ar attēlotu kompānijas logotipu uz tā.

Stikla durvis- tā ir lieliska izvēle tiem, kuriem ir apnicis pierastais “durvju” tēls un, kuri vēlas dažādot sava dzīvokļa vai pat biroja interjeru.

Bez tam, stikla durvis ir ļoti izturīgas, jo tās tiek izgatavotas no speciāli rūdīta stikla un jums nav jāuztraucas par to, ka jūsu bērni , spēlējoties izsitīs stiklu vai arī ar to savainos sevi.

Ir dažādu atvēršanas veidu stikla durvis: durvis ar atveri uz abām pusēm. Šāda veida durvis var būt gan iekštelpu durvis, gan ārdurvis. Raksturīgi, ka šāda veida durvīm tiek lietots durvju aizvērējs (tas tiek pieskrūvēts pie grīdas), kurš pēc durvju atvēršanas atgiež durvis aizvērtā stavoklī. Šīs durvis tiek piestiprinātas pie grīdas un pie griestiem.


Stikla durvisSvārsta stikla durvis - durvis ar atveri uz abām pusēm. Šāda veida durvis var būt gan iekštelpu durvis, gan ārdurvis. Raksturīgi, ka šāda veida durvīm tiek lietots durvju aizvērējs (tas tiek pieskrūvēts pie grīdas), kurš pēc durvju atvēršanas atgiež durvis aizvērtā stavoklī. Šīs durvis tiek piestiprinātas pie grīdas un pie griestiem.


Stikla durvisVirpuļveida stikla durvis - atveras tikai uz vienu pusi (uz sevi vai no sevis). Šāda veida durvis, galvenokārt, tiek uzstādītas dzīvokļos vai biroja telpās, kur ir neliela cilvēku plūsma. Durvis tiek piestiprinātas ar eņģēm pie durvju kārbas vai pie sienas un tās atveras tikai uz vienu pusi. Šāda veida stikla durvis parasti tiek lietotas iekštelpās.


Stikla durvisBīdāmās stikla durvis un durvis “garmoška” - tās atverot, stikla durvis virzās uz sāniem. Durvis stiprinās pie vadulām, kuras, savukārt, virzās pa piestiprināto pie griestiem, stikla vai sienas sliedi vai profilu. Šāda veida durvju priekšrocība- telpas ekononomija.


Stikla durvisRādiusu stikla durvis – durvis no liekta stikla. Pateicoties izliektu stikla plākšņu rūdīšanas tehnoloģijām, kļuva iespējams izgatavot gan svārsta tipa, gan bīdāmās stikla durvis ar izliektām durvju vērtnēm.


Mūsu kompānija piedāvā sekojošu veidu stikla durvis:

  • Durvis no caurspīdīga stikla
  • Durvis no tonētā stikla  - izgatavojot stikla durvis no tonētā stikla,  tiek izmantots speciāls tonēts stikls («Bronza», «Grafit», «Grey» ). Stikla durvis, kuras tiek izgatavotas no tonētā stikla, saglabā savu ārējo izskatu visu ekspluatācijas laiku.
  • Durvis no matētā stikla
  • Durvis ar sandblasted (smilšu strūklas) stiklu -tā ir apstrāde, kuras rezultātā uz stikla tiek attēlots vēlamais raksts vai vienkārši tas kļūst matēts.  Stikla apstrāde tiek veikta ar speciālu instrumentu palīdzību. Stikla apstrāde ar smilšu strūklu tiek veikta ar stipras gaisa strūklas ar abrazīvo pulveri palīdzību, kā rezultātā uz stikla veidojas zīmējums ar  matētu efektu.
  • Krāsots stikls – krāsots jebkurā krāsu paletes  «RAL» krāsā u.c.
  • Dekoratīvie matētie stikli un spoguļi - mūsu tehnoloģijas ļauj jums piedāvāt tradicionālus un ekskluzīvus risinājumus dekoratīvā matētā stikla un spoguļu jomā, interjera priekšmetu izgatavošanai: skapji, iekšdurvis, starpsienas, mēbeļu un virtuves fasādes, virtuves stikla virsmas, dušas kabīnes. Parastais stikls un spogulis pārvēršas par mākslas darbu un padara jūsu interjeru neatkārtojamu.
Kopīgot: