Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Istabas žalūzijas

Mūsu objekti

Žalūzijas

Žaluzījas un Moskīta sietiHorizontālās metāla žalūzijas

Tas ir visprakstiskākais, visfunkcionālākais un vislētākais risinājums. Žalūzijas ir vienkārši kopjamas, tās ir higiēniskas un ērtas lietošanā. Pateicoties savam lietošanas raksturojumam, tās praktiski ir universālas. Faktūru daudzveidība (gludas un perforētas), plaša krāsu gamma un uzdruka padarīs jebkuru interjeru stilīgu un neatkārtojamu.


Žaluzījas un Moskīta sietiKasešu

Kasešu  žaluzījasveidotas no veselas materiāla loksnes, kura pilnīgi aizsedz logu. Tādā veidā telpā neiekļūst tiešie saules stari. Turklāt šāda veida žalūzijas lieliski iederās telpās, kurās nav iespējams lietot aizkarus un drapērijas, piemēram, virtuvē vai aizstiklotā lodžijā.


Žaluzījas un Moskīta sietiRullo

Daudzveidīgā rullo žalūziju audumu faktūra ļauj radīt neatkārtojamu gaismas un ēnas spēli. Ar auduma tipa izvēli var panākt vēlamo istabas apgaismojuma intensitāti. Audums tiek uztīts uz augšu ar ķēdes un atsperu inerces mehānisma vadību.


Žaluzījas un Moskīta sietiPlisse žalūzijas

Plisse žalūzijas apvieno funkcionalitāti, stilu un oriģinalitāti. Ārēji tās atgādina horizontālās žalūzijas, likai līstīšu vietā ir plisēts audums ar 2 cm platām ielocēm. Plisse tiek noturēta ar malās virzošajām auklām, tā gluži kā „garmoška” atveras vai tiek savilkta kopā. Konstrukcija ir ļoti eleganta un kompakta, bet salocītā veidā tā praktiski nav pamanāma.

Plisse žalūziju neapstrīdama priekšrocība ir to formu dažādība. Papildus tradicionālajai četrstūra formai, plisse žalūzijas var būt trīsstūra, trapeces, pusapļa, apaļas, piecstūra un sešstūra formas. Tas ļauj izdekorēt visdažādākās formas logus un atveres.

Plisse aizkari pārsteidz ar iespējamajiem dažādajiem vadības veidiem: ar auklas palīdzību, ar ķēdīti, ar rokturi uz kustīgās dzegas vai elektropievadu.


 
Vertikālās žalūzijas

Žaluzījas un Moskīta sietiLīstes gatavo no auduma un plastmasas, kas ļauj tās izmantot dažādās telpās. Šāda veida žalūzijas ir ļoti skaistas un ļoti prakstiskas. Caur tām ieplūstošā telpā gaisma ir maiga un izkliedēta.

To kopšana ir ļoti vienkārša, īpaši plastmasas žlūzijām, jo tās vienkārši ir jānoslauka ar mazgājamajā līdzeklī samērcētu lupatiņu. Turklāt tās atbilst ekoloģiskajiem standartiem,tāpēc tās uzstāda medicīnas un bērnu iestādēs.

 

Kopīgot: