Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Žaluzījas un Moskīta sieti

Tas ir visprakstiskākais, visfunkcionālākais un vislētākais risinājums.

Žaluzījas un Moskīta sieti - Mūsu objekti

Žalūzijas

Žaluzījas un Moskīta sietiHorizontālās metāla žalūzijas

Tas ir visprakstiskākais, visfunkcionālākais un vislētākais risinājums. Žalūzijas ir vienkārši kopjamas, tās ir higiēniskas un ērtas lietošanā. Pateicoties savam lietošanas raksturojumam, tās praktiski ir universālas. Faktūru daudzveidība (gludas un perforētas), plaša krāsu gamma un uzdruka padarīs jebkuru interjeru stilīgu un neatkārtojamu.


Žaluzījas un Moskīta sietiKasešu

Kasešu  žaluzījasveidotas no veselas materiāla loksnes, kura pilnīgi aizsedz logu. Tādā veidā telpā neiekļūst tiešie saules stari. Turklāt šāda veida žalūzijas lieliski iederās telpās, kurās nav iespējams lietot aizkarus un drapērijas, piemēram, virtuvē vai aizstiklotā lodžijā.


Žaluzījas un Moskīta sietiRullo

Daudzveidīgā rullo žalūziju audumu faktūra ļauj radīt neatkārtojamu gaismas un ēnas spēli. Ar auduma tipa izvēli var panākt vēlamo istabas apgaismojuma intensitāti. Audums tiek uztīts uz augšu ar ķēdes un atsperu inerces mehānisma vadību.


Žaluzījas un Moskīta sietiPlisse žalūzijas

Plisse žalūzijas apvieno funkcionalitāti, stilu un oriģinalitāti. Ārēji tās atgādina horizontālās žalūzijas, likai līstīšu vietā ir plisēts audums ar 2 cm platām ielocēm. Plisse tiek noturēta ar malās virzošajām auklām, tā gluži kā „garmoška” atveras vai tiek savilkta kopā. Konstrukcija ir ļoti eleganta un kompakta, bet salocītā veidā tā praktiski nav pamanāma.

Plisse žalūziju neapstrīdama priekšrocība ir to formu dažādība. Papildus tradicionālajai četrstūra formai, plisse žalūzijas var būt trīsstūra, trapeces, pusapļa, apaļas, piecstūra un sešstūra formas. Tas ļauj izdekorēt visdažādākās formas logus un atveres.

Plisse aizkari pārsteidz ar iespējamajiem dažādajiem vadības veidiem: ar auklas palīdzību, ar ķēdīti, ar rokturi uz kustīgās dzegas vai elektropievadu.


Žaluzījas un Moskīta sietiKoka žaluzījas

Lai mūsdienīgu interjeru padarītu mājīgāku, var izmantot ļoti vienkāršu paņēmienu- piestiprināt koka žalūzijas. Koka krāsa un faktūra vienmēr rada mieru un uzlabo garastāvokli.

Koks ir ļoti pateicīgs, praktisks un ekoloģiski tīrs materiāls. Šo iemeslu dēļ koka izstrādājumus vienmēr ļoti augstu vērtē.


Vertikālās žalūzijas

Žaluzījas un Moskīta sietiLīstes gatavo no auduma un plastmasas, kas ļauj tās izmantot dažādās telpās. Šāda veida žalūzijas ir ļoti skaistas un ļoti prakstiskas. Caur tām ieplūstošā telpā gaisma ir maiga un izkliedēta.

To kopšana ir ļoti vienkārša, īpaši plastmasas žlūzijām, jo tās vienkārši ir jānoslauka ar mazgājamajā līdzeklī samērcētu lupatiņu. Turklāt tās atbilst ekoloģiskajiem standartiem,tāpēc tās uzstāda medicīnas un bērnu iestādēs.


Moskīta sieti

Žaluzījas un Moskīta sietiStandarta moskitu sieti

Moskītu sietu galvenā funkcija ir mājokļa pasargāšana no kukaiņiem vēdināšanas laikā. Līdztekus tam sieti kalpo arī par savdabīgiem putekļu filtriem un barjerām.

Sietus pārsvarā izgatavo no stikla šķiedras, kas iekausēta polimērā. To iestiprina alumīnija karkasā, bet par savienojumiem kalpo plastikāta leņķīši. Sietu var uzstādīt loga ārpusē uz stiprinājumiem. Mūsdienās moskīta sietus uzstāda praktiski jebkurās logu ailās


Žaluzījas un Moskīta sietiRuļļveida sieti

Ruļļveida moskītu sieti — mūsdienās vispilnīgākā aizsardzības sistema no kukaiņiem, svešķermeņiem, lai radītu telpā komfortu. Ruļļveida moskītu sieti – vislabākais veids telpu aizsardzībai no kukaiņiem. Tie ir vienkārši lietošanā, daudzus gadus pasargās tevi no iespējamajām neērtībām.


Žaluzījas un Moskīta sietiSiets  "Anti-kaķis"

Jūsu miļulis drošība. Siets ir taisīts no alumīnija.


Žaluzījas un Moskīta sietiDurvju moskītu sieti

Durvju moskītu sieti atšķirībā no rāmju tīkliem ir paredzēti tieši durvju atverēm un ieejas grupām. To konstrukcija atšķiras ar masīvu un vienlaicīgi vieglu alumīnija profilu (53 x18 mm). Lietojot tos, var aizmirst par tveicīgajiem vakariem un naktīm, par uzmācīgajiem odiem, mušām un citiem kukaiņiem. Uzstādot moskītu sieti balkona durvīs, terases vai ieejas durvīs, Jūs nodrošināsiet efektīvu ventilāciju, kā arī vienlaicīgi varēsiet mierīgi gulēt. Pretmoskītu durvis- efektīgs mūsdienu risinājums piepilsētas mājām: tiek atrisināta vēdināšanas problēma, bet mājas mīlulis neizkļūs no mājas bez Jūsu ziņas. Tāds moskītu siets tiek uzstādīts uz durvju kastes no vērtnes otras puses.

Kopīgot: