Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Stikla margas

Standarta margas no stikla iekļaujas jebkurā dizainā. Tas ir stabils un nedārgs margu veids.

Stikla margas - Mūsu objekti

Stikla margasMargām iekštelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls. Lai sasniegtu maksimālu drošību, stikls tiek aplīmēts ar aizsargplēvi (atkarībā no objekta). Margām ārtelpās tiek izmantots rūdīts 12 mm stikls, vai rūdīts triplekss 44.2 Otrais variants ir dārgāks, bet tas ir pilnīgi drošs un ilgmūžīgs.


Stikla margasBezramja margas "HI-TEK"

Modernākais margu veids. Tiek izmantots minimums furnitūras un maksimums stikla. Iekštelpās stabilitātei tiek izmantots rūdīts 12 mm stikls. Lai sasniegtu maksimālu drošību, stikls tiek aplīmēts ar aizsargplēvi (atkarībā no objekta)
Margām ārtelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls, vai rūdīts triplekss 44.2 Otrais variants ir dārgāks, bet tas ir pilnīgi drošs un ilgmūžīgs.


Stikla margasPie sienas "SIDE"

Tiek stiprināts, izmantojot speciālus stiprinājumus pie sienas. Margām iekštelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls. Lai sasniegtu maksimālu drošību, stikls tiek aplīmēts ar aizsargplēvi (atkarībā no objekta)
Margām ārtelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls, vai rūdīts triplekss 44.2 Otrais variants ir dārgāks, bet tas ir pilnīgi drošs un ilgmūžīgs.


Stikla margasMargas "Neredzamais profils"

Apakšā tiek stiprināts masīvs alumīnija profils 100x60 cm. Profils stabili satver stiklu, tāpēc nav nepieciešami papildus stiprinājumi. Margām iekštelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls. Lai sasniegtu maksimālu drošību, stikls tiek aplīmēts ar aizsargplēvi (atkarībā no objekta). Margām ārtelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls, vai rūdīts triplekss 44.2. Otrais variants ir dārgāks, bet tas ir pilnīgi drošs un ilgmūžīgs.


Stikla margasCauri

Statīvs iet cauri pakāpienam. Šādiem statīviem pamatā nav paplašinājuma stiprinājumiem, tāpēc tiek izmantoti, ja caureja ir pārāk šaura, vai arī tas ir nepieciešams saskaņā ar projektu. Margām iekštelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls. Lai sasniegtu maksimālu drošību, stikls tiek aplīmēts ar aizsargplēvi (atkarībā no objekta). Margām ārtelpās tiek izmantots rūdīts 10 mm stikls, vai rūdīts triplekss 44.2 Otrais variants ir dārgāks, bet tas ir pilnīgi drošs un ilgmūžīgs.

Kopīgot: