Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Logu aksesuāri

Logu aksesuāriBērnu atslēga - bloķētājs

Šādu mehānismu uzstāda uz logiem ar atveramām vai bīdāmām rūtīm. Atslēgu- bloķetāju iemontē loga profila apakšējā daļā. Aizslēdzot logu, jūs varat neuztraukties par to, ka bērns jebkādā veidā to atvērs, vienlaicīgi logs atradīsies vēdināšanas režīmā.


Logu aksesuāriRokturis ar atslēgu

Diezgan vienkāršs, bet noderīgs mehānisms. Tas ir rokturis ar slēdzējmehānismu vai speciālu pogu, kura brīdina par nejaušu atvēršanu. To iemontē logos ar pagriežamām rūtīm. Ar šāda veida rokturiem, pagriežot atslēgu, logu var nofiksēt vēlamā stāvoklī. Bērns bez jūsu palīdzības to nevarēs atvērt. Rokturis tiek uzstādīts tajā pusē, uz kuru veras loga rūts.


Logu aksesuāriBalkona arēja slēdzene

Balkona arēja slēdzene fiksē balkona durvis pie izejas uz balkona Tā pasargā no caurvēja un durvju aizciršanas trokšņa. Lai atvērtu durvis, ieejot no balkona, vajag tikai nedaudz to pabīdīt.


Logu aksesuāriLogu kopšanas komplekts satur:

1. PVC profila tīrītājs- 150ml. Abrazīvs, intensīvs attīrošs šķidrums bez šķīdinātāja anodētiem alumīja logiem, durvīm un slēģiem. Kā arī logiem no poliuretāna, visiem baltajiem logiem un slēģiem no PVC profila.

2. Smērviela blīvēm - 30 ml. Blīvju kopšanai. Saglabā to elastību, kā arī neļauj izkust vasarā un sasalt ziemā.

3. Eļļa furnitūrai- 30ml. Furnitūras kopšanai. Saglabā virzošo daļu nepieciešamās īpašības, pasargā tās no darbības „sausā veidā”, kā arī papildus aizsargā metāla daļas no korozijas.


Logu aksesuāriLoga ventilācijas sistēma

Vēdinātājs (pasīvā gaisa plūsma) – nepieciešamā ierīce, kuru parasti iemontē logā (visvieglāk un vislētāk) un kura ļauj svaigam gaisam ieplūst telpā. Izmantoto gaisu izvada ventilācija. Gaisa plūsmu vēdinātājā var regulēt. Gaiss ir pasargāts no nokrišņiem. Gaisa ķērājs pasargā no lietus ūdeņu iekļūšanas telpā . Vēdinātajs ir nodrošināts ar moskītu tīklu.

Vēditātājs - tā ir ierīce, kura darbojas bez elektroenerģijas. Tā ekspluatācijai nav nepieciešamas papildus izmaksas.

Kopīgot: