Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Dizaina un mēbeļu elementi no stikla

Dizaina elementi un mēbeles no stikla piešķir neatkārtojamu un kreatīvu izskatu Jūsu  mājvietai, vienalga vai tā ir piepilsētas māja  vai lepna kotedža, mazgabarīta dzīvoklis vai plašs dzīvoklis.

Dizaina un mēbeļu elementi no stikla - Mūsu objekti

 

Stikls iederas gandrīz ikvienā interjera dizainā un padara to bagātāku un skaistāku.

 • Virtuves priekšauti
 • Plauktiņi
 • Galdi
 • Uzrakstu plāksnītes
 • Dekoratīvie stikla paneļi skapjiem un mēbelēm
 • Spoguļi
 • Stikla paneļi ar Jūsu attēlu
 • Smilšu strūklas stikls     

SMILŠSTRŪKLAS STIKLS

Stikla apstrādes ar smilšu strūklu laikā stiklu var padarīt matētu vai izveidot uz tā vēlamos rakstus. Tas tiek veikts ar speciālu instrumentu. Tā laikā stikls tiek apstrādāts ar abrazīvu pulveri saturošu gaisa strūklu, kas veido uz stikla rakstu – matētu efektu.

Stikla matēšana ir matētas virsmas izveidošanas tehnoloģija, negluduma un necaurspīdīguma radīšana (pulēšanai pretēja operācija). Matējot uz stikla virsmas var izveidot matētu zīmējumu.

Stikla matēšanas tehnoloģija tiek plaši pielietota stikla un keramikas trauku, dekora elementu, bižutērijas, suvenīru, stikla mēbeļu un visdažādāko citu stikla izstrādājumu ražošanā.

Stikla matēšanas veidus var iedalīt piecās grupās:

 1. matēšana ar mehānisku apstrādi;
 2. ķīmiskie paņēmieni;
 3. matētu apdedzinātu pārklājumu uzklāšana;
 4. matētu lakas vai krāsas pārklājumu uzklāšana;
 5. matēšana ar citiem paņēmieniem.

Smilšstrūklas stikls, vitrāžasStiklu un spoguļu mākslinieciskā matēšana

Viens no mūsu firmas darbības novirzieniem ir stikla, spoguļu un stikla izstrādājumu mākslinieciskā matēšana. Mūsu tehnoloģijas ļauj piedāvāt Jums gan tradicionālus, gan ekskluzīvus stikla un spoguļu mākslinieciskās matēšanas risinājumus interjera priekšmetu – kupe skapju, istabas nodalošu durvju, starpsienu, mēbeļu un virtuves fasāžu, stikla galda virsmu, dušas kabīņu un dažnedažādu citu priekšmetu izgatavošanai.
Parasts stikls tādējādi tiek pārvērsts mākslas darbā un padara Jūsu mājokļa interjeru neatkārtojamu.
Mūsdienās dzīvokļu, biroju, restorānu, sporta zāļu un veikalu interjeru noformēšanā arvien vairāk tiek izmantoti spoguļi un stikls. Mēs piedāvājam mainīt šo materiālu izskatu ar apstrādes ar smilšu strūklu un krāsainās spoguļu un stiklu matēšanas paņēmienu.


Smilšstrūklas stikls, vitrāžasVitrāžas

Katrs pasūtījums ir unikāls mākslas darbs. Mūsu praksē nav divu vienādu darbu. Katrs dizains tiek uzklausot Jūsu vēlmes, uzzinot vitrāžas pielietojumu un citas svarīgas nianses.

 

 

 


Piedāvājam profesionāla montāžnieka pakalpojumus!

Kopīgot: