Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Stikla starpsienas

Stikla konstrukcijas vai pazīstamas arī kā bezrāmju stiklojums šodien ir aktuāls risinājums arhitektiem un dizaineriem. Stikla konstrukcijas tiek plaši izmantotas gan ārējām, gan iekšējām vitrīnām vai stikla starpsienām, projektējot tirdzniecības centrus, butikus un veikalus, kā arī pēdējā laikā tās kļuvušas populāras, veidojot biroju stiklu starpsienas.

Stikla starpsienas - Mūsu objekti

Biroju starpsienasStikla starpsienas ļauj padarīt biroja interjeru maksimāli atklātu, pārredzamu un gaisīgu, stikls caurlaiž gaismu un vizuāli padara telpu lielāku, turklāt caurskatāmu konstrukciju izmantošana pļauj ilgāk strādāt dienasgaismā. Arvien biežāk stikla starpsienas tiek izmantotas mūsdienu mājokļu interjera veidošanā. Pat nelielas platības telpu ir iespējams vizuāli paplašināt, izmantojot stikla konstrukcijas.

Pēc rūdīšanas procedūras stikla izturība palielinās 5-7 reizes, bet, ja stikls tomēr ir sasists, tas saplīst sīkos fragmentos ar neasām malām, kas nerada lielu kaitējumu cilvēku veselībai. Iespējams izmantot arī tripleksu.

Stikla konstrukcijas var tikt papildinātas ar stikla durvju sistēmu, kas paredzētas gan uzstādīšanai iekštelpās, gan veidojot stikla ārdurvis.


Stikla durvis tiek iedalītas:

Svārsta stikla durvis

Svārsta stikla durvis ir piemērotas visām atverēm, kas izceļas ar augstu caurlaidības pakāpi. Šādas durvis tiek stiprinātas pie griestiem un grīdas. Tādējādi svārsta stikla durvis ir stikla loksne, kas tiek stiprināta uz diviem galvenajiem furnitūras elementiem, turklāt apakšējā furnitūras daļai ir smalkpiestrādes mehānisms, pateicoties kurai durvis automātiski aizveras pēc tam, kad cilvēksizgājis caur tām. Turklāt šādām durvīm ir īpašs režīms, ko sauc „hold open”, kas ļauj turēt durvis atvērtā stāvoklī. 


Vēramās stikla durvis 

Atveramās stikla durvis veras tikai vienā virzienā (atšķirībā no svārsta durvīm). Atklāti runājot, jebkuras svārsta durvis iespējams pārvērst par atveramajām, uzstādot atvēršanas ierobežotāju. Turklāt pastāv furnitūras sistēmas, kas īpaši paredzētas atveramajām stikla durvīm. Atveramo stikla durvju loksne ar piedurlīsti aizvērtā veidā piekļaujas ietvara blīvei. Tas nodrošina vislabāko skaņas izolāciju, kas bieži vien nosaka durvju veidu izvēli birojam vai dzīvoklim.


Bīdāmās stikla durvis dalās divās sistēmās:

Biroju starpsienasSistēma ar atvērto sliedi

Šādās sistēmās sliedes lomu pilda nerūsējošā tērauda caurule. Pa to pārvietojošie riteņi netiek aizklāti ar jebkādu dekoratīvo pārsegumu un iekļaujas augsto tehnoloģiju stila dizainā. Stikla aizturi, sliedes stiprinājumi arīdzan ir veidoti no matēta nerūsējošā tērauda, virzās tās iekšienē. Paši ritenīši, stikla skavas un stikla aizturi nav redzami, jo tos aizklāj sliede vai dekoratīvās pārklājs.


Biroju starpsienasSistēma ar slēgto sliedi

Šādās sistēmās sliedes ir alumīnija profils U formā. Ritenīši, kas satur stikli, pārvietojas tās iekšpusē. Paši ritenīši, stikla skavas un stikla aizturi nav redzami, jo tos slēpj sliede vai dekoratīvais pārsegs.


Biroju starpsienasAutomātiskās stikla durvis

Automātisko bīdāmo durvju atvēršanai nav nepieciešama papildus telpa. Kad jūs pienākt pie durvīm, tās atveras, bet pēc tam aizveras aiz jums ar speciāli uzstādītas sistēmas palīdzību. Durvju kontroles sistēma regulē...

Kopīgot: