Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pieprasīt cenu

Apskats Arhitektūra Būvniecība Dizains

10. janvāris, 2022

SIA RealWindows dalība jaunāja numurā žurnālā APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2021/5.

Rūdītais stikls ir ļoti daudzpusīgs materiāls, kas piešķir izsmalcinātību jebkuram dizainam, vienlaikus tas ir drošs un izturīgs materiāls. Eiropā rūdītā stikla izmantošanai ir bagātīga un ilga pieredze. Arī Latvijā rūdītais stikls kļuvis par modes tendenci visa tipa ēkās, sākot no privātmājām.

Katrs objekts, kurā tiek integrēts rūdītais stikls, prasa individuālu un radošu pieeju, nereti rūpīgā uzmērīšana un projekta izstrāde var aizņemt vairāk laika nekā montāžas process. Ne visi klienti pārzina visas rūdītā stikla potenciālās izmantošanas iespējas, funkcionalitāti un dizaina risinājumus, tāpēc šajā jomā profesionāļiem jāsniedz padomi un jāpiedāvā klientiem daudzveidīgi risinājumi.

Stikla konstrukcijas bieži izmanto sabiedriskās ēkās, iekštelpās, liftos, trepju margām, balkonu norobežošanai, terasēs, privātmājās. Visi objekti ir radoši projekti, kuros vienotā komandā strādā RealWindows profesionāļi: arhitekti, dizaineri un montāžas speciālisti. Sasniegtais rezultāts ik reizi sniedz gandarījumu, jo vienkāršotu standarta projektu nav, no katra objekta var gūt dažādu pieredzi un tāda 7 gadu laikā ir uzkrāta ievērojama.

Karens Matenko uzsver elastīgo pieeju klientu vēlmēm, jo uzņēmuma speciālisti ir zinoši un pārstāv vairākas jomas – projektētāji, metāla apstrādes speciālisti un montāžas darbinieki.

Tirgū nav pārāk lielas rūdītā stikla konstrukciju piedāvājuma konkurences, kā piemēram, logiem un durvīm. Lai darbotos šajā jomā, nepieciešama pieredze un simtiem svarīgu tehnisko nianšu pārzināšana, bet pats svarīgākais ir pieredze.

Kopīgot: